127804345_fb-story_bgr

תודה רבה! הפניה שלך התקבלה.

אנו נחזור אליך תוך 24 שעות או מוקדם יותר ניתן גם להתקשר

בכבוד רב והערכה,

 לירון וצוות רז קל

השיטה של לירון מבית רז קל היא לא טרנד או אופנה מתחלפת (ולעיתים מסוכנת) אלא תוצאה של פיתוח, מחקר וניסיון בעבודה עם אלפי לקוחות

תוצאות של לקוחות

תמונות אותנטיות שנשלחו על ידי לקוחות ללא עריכה או פוטושופ

אינה

"התחלתי את תוכנית ההרזיה במשקל 74 קילו וכעבור 3 חודשים ירדתי עם שיטת רז קל והכמוסות הגולד נייט והזעפרן למשקל 61 קילו."

לאה

"לא חשבתי שבחיים ארד 20 קילו, שמי לאה בת 55 ניסיתי כמה דיאטות בחיי בזכות אושרי המלווה המקסים מרז קל ששכנע אותי שארד הרבה לא האמנתי לו בהתחלה וכשלקחתי את בתוכנית של תפריטים מאוזנים והקפסולות שהתאים לי אושרי ובעזרת התמיכה והתמדה מצידו מידי שבוע שבדק שאל, והדריך אותי ירדתי במשקל.

היום אני מרגישה צעירה ב 10 שנים קלה ועם הרגשה נפלאה ששינתה לי את החיים ואת המלתחה שלי של 8 מידות פחות. תודה לך אושרי שהגשמת לי חלום."

לודמילה סורקוב

"נכנסתי תוכנית ירידה במשקל של חברת רז קל במשקל של 79 ק"ג , תוך 3 חודשים ירדתי למשקל של 64 קילו."

עדנה גלם

"נכנסתי תוכנית ירידה במשקל של חברת רז קל במשקל של 102 ק"ג , תוך 7 חודשים למשקל של 70 ק"ג אומרת ומדגישה שהתהליך הזה עובד לנצמדים לשיטה ויש תוצאות מידיות."

מורין ישראל

"תודה רבה על כל התמיכה והעידוד והאכפתיות כל שבוע הגשמתי בזכותך ובזכות התמדה של הכדורים של רז קל הורדתי ממשקלי 20 קילו ב-4 חודשים כמו שהבטחת שוב תודה ענקית ומה שנשאר עכשיו לשמור על התוצאה."

טטיאנה

"השתלתי 7 ק"ג במשך חודש וחצי עם תוכנית ההרזיה והכמוסות של רז קל."

מאיה

"התחלתי עם רז קל עם במשקל של 85 ק"ג, לאחר 9 חודשים ירדתי 17 ק"ג היום אני במשקל 68 ק"ג. לא היה תמיד פשוט אבל תמיד היה מי שיתמוך ויעזור. אשמח להמליץ עליכם לכל אחד ואחת."

דיאנה

"התחלתי את התוכנית במשקל של 125 ק"ג ולאחר 5 חודשים ירדתי 23 ק"ג. אני יודעת שהדרך שלי למטרה עוד ארוכה אבל זו התחלה הרבה יותר טובה ממה שחשבתי. תודה רבה."

תמרה

"לא חשבתי שבגילי זה בכלל אפשרי אבל בכל זאת ירדתי 11 קילו במשך חודשיים וחצי. אני מאוד מרוצה מהשיטה והתוצאות."

נועה

"לקח לי זמן אבל בסוף החלטתי ללכת על זה… וזה הצליח. ירדתי 11 קילו בחודש אחד."

ילנה

"ירדתי במשקל בשיטת חברת רז קל ועם הכמוסות. השלתי במשקל 30 ק"ג במשך 6 חודשים. תודה רבה על כל התמיכה שלכם."

לילי מוסקוביץ'

"לבד לא הצלחתי!! חיפשתי והגעתי לחברת רז קל ומוצריה. בעזרתה של היועצת המקסימה והחמה שלי ענבר הצלחתי לרדת 10 ק"ג ב- 3.5 חודשים. מודה לענבר ולכל צוות מ"רז קל" על הליווי הטלפוני התמיכה והחיזוקים."

דליה גרמה

"התחלתי את התהליך במשקל 96.7 ק"ג , הורדתי 13 ק"ג במשך חודשיים , רז קל מעולה יש תמיכה תמיד שם בשבילך . התהליך באמת עזר."

לילך חכם

"משפ' "רז-קל" לירון ומורן, רציתי לספר לכן כמה אני ברת מזל שיש לי אתכן. באמת שניסיתי הכל. טיפות, מלתעות, מחטים, נקודות ה-כל. עברתי גם את כל הבדיקות לקראת ניתוח שרוול, ואז – רגע לפני ניתוח, ויום לפני יום הולדת 40 נפגשנו. במקרה. בפייסבוק. מיד הבנתי זהו יום המזל שלי. צלצלתי, ענתה לי מורן וידעתי שזוהי תחילתה של ידידות נפלאה. נתתי לעצמי את "רז-קל" כמתנת יום הולדת. היום, ארבעה חודשים אחרי, 15 ק"ג פחות, אני כותבת כדי לספר כמה אני מאושרת. ולך מורן אני רוצה להודות על השיחות, העידוד והתמיכה, על הליווי הצמוד, על מחיאות הכפיים וקריאות ההתפעלות. דרך ארוכה עוד לפניי, אבל היום אני כבר יודעת שהיא קלה, נוחה ובטוחה. תודה לך יקירה. תודה במלוא עומקה ומשמעותה."

נטליה גונלסקי

"בתחילת תהליך הרזיה עם חברת רז קל בליווי של אנה שנתנה לי שרות מדהים והובילה אותי להצלחה השלתי בשיטת רז קל עם הכמוסות 7 ק"ג בחודש וחצי . תודה לאנה מרז קל על היחס והסבלנות לאורך כל הליך ההרזיה."

אודות חברת רז קל

רז קל טבע בע"מ הינה חברה הפועלת בישראל בהצלחה כבר משנת 2000. החברה פיתחה שיטת הרזיה בעזרת טובי מומחי חברת "קל" העולמית. רכיבי תוספי התזונה של החברה מאושרים על ידי משרד הבריאות ואף זכו לתו האיכות הגבוה ביותר (iso 9002). רז קל דואגת תמיד שהמוצרים יהיו בטוחים ואפקטיביים עבור כל לקוחה.

נוסחאות ההרזיה של החברה כוללות רכיבים פורצי דרך. תמציות צמחים המשלבות את הידע שנצבר ברפואה הסינית במשך אלפי שנה ואת הטכנולוגיה הכי מתקדמת במערב.

עד היום החברה שירתה מעל 650,000 לקוחות ומשרדיה נמצאים ברחוב האורגים 11, קומה 5 אשדוד. מעל הסניף העסקי של בנק מזרחי טפחות.

אישור משרד הבריאות לרכיבי הכמוסות של החברה

תשובות לשאלות נפוצות

מרגע שתתקשרי ותדברי עם נציגה מהחברה היא תציג לך מספר שאלון אבחון איתם תוכל לדעת מה הן המטרות והאתגרים העומדים בפניך. מרגע זה היא תוכל להתאים לך מסלול אישי הכולל את 3 המרכיבים (המשולש) של רז קל הכולל כמוסות לתיגבור תהליך ההרזיה, תפריט תזונה ותוכנית ליווי אישית. 

אנחנו לא מכירים אותך ולכן איננו יכולים להתחייב לתוצאות שאת תשיגי לכן איננו יכולים להתחייב לתוצאות. יחד עם זאת אם תתמידי עם התוכנית שנתאים לך בדיוק כמו הנשים שהוצגו כאן ישנו סיכוי גבוהה שתצליחי.

הכמוסות של רז קל מכילות תמציות צמחים שונות המסייעות בתהליך ההרזיה. כל הרכיבים בטוחים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. חשוב לנו לציין. החברה קיימת מעל 20 שנים וחלק גדול מחברי הצוות בחברה נוטלים את הכמוסות. לעולם לא נמכור משהו שעלול לסכן את לקוחותינו.

זה תלויה בתוכנית במטרות שלך. אך בגדול ניתן לומר שהמחירים של המסלולים והחבילות השונות נעים בין 499 ש"ח ל-2,990 ש"ח. ניתן לפרוס כל רכישה לתשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית או הצמדה.

אם תעבדי על פי התוכנית שתותאם את תתחילי להרגיש את ההבדל בתחושת השובע וירידה בחשק לאכול באופן כמעט מיידי. אצל רוב הלקוחות התוצאות הראשונות נצפות אחרי שבועיים ואחרי חודש אצל חלקן כבר רואים תוצאות משמעותיות.

בניגוד להרבה מאוד חברות בתחום התזונה וההרזיה חברת רז קל היא לא טרנד חולף. החברה קיימת משנת 2000 ועד היום שירתה מעל 50,000 לקוחות בארץ. 

אנחנו מודעים לספקות ולחששות שיש לכל מי ששוקלת להתחיל תהליך של שינוי בחיים ולכן אנחנו לא לוקחים אף לקוחה כמובן מאליו ומתייחסים לכל אחת בכבוד והערכה. 

אפשר לומר שזהו ה"מרכיב הסודי" להצלחה של החברה והסיבה העיקרית לכך שהיא פועלת כל כך הרבה שנים בתחום בו חברות אחרות וטרנדים מתחלפים כל עונה.

רז קל – הדרך הקלה והבטוחה לניהול משקל

שעות פעילות:

ימים א'-ה'

שעות 9:00-17:00

יצירת קשר

האורגים 11 אשדוד.
מח' שירות והדרכה: 1700-70-40-60.
פקס: 08-8533422
דוא"ל: raz_kal@walla.com

הצהרה בדבר התוויה רפואית או המלצה לטיפול או כוונה לייחס סגולות ריפוי:

מוצרי רז קל אינם תרופות אלא תוספי תזונה, אשר מיוצרים מרכיבים פעילים ושאינם פעילים, המאושרים ע"י משרד הבריאות על פי חוק.
מובהר בזאת, כי האישור שניתן ע"י משרד הבריאות, מתייחס אך ורק לבטיחות השימוש ברכיבים אלה, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא, הנוגעים לסגולות כלשהן של המוצרים!
רז קל, המשווקת את תוספי התזונה, מבקשת להדגיש באופן חד משמעי, שבמידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול או כוונה לייחס סגולות ריפוי וכי בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא.
ההחלטה על רכישת המוצרים שבאתר, כמו גם ההחלטה על שימוש בהם הינן על אחריותו הבלעדית של הצרכן.
מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים!

ניתן לקרוא את התקנון המלא בלחיצה כאן

כל הזכויות שמורות לחברת רז קל טבע בע"מ