127804345_fb-story_bgr

גלי את השיטה שעוזרת לנשים מעל גיל 50 לרדת במשקל (אפילו אצל אלה שניסו הכל...)

האם השיטה של רז קל מתאימה לך?

לשיחת התאמה ללא עלות מלאי הטופס

או

השיטה של רז קל היא לא טרנד או אופנה מתחלפת (ולעיתים מסוכנת) אלא תוצאה של פיתוח, מחקר וניסיון בעבודה עם עשרות אלפי לקוחות

מדוע דווקא נשים מעל 50 כל כך מצליחים עם שיטת ההרזיה של רז קל?

עד היום רז קל סייע לעשרות אלפי נשים מעל גיל 50 לרדת במשקל. השאלה היא מדוע דווקא נשים בגילאים האלה כל כך מצליחות עם השיטה של רז קל? התשובה היא שאנחנו לא יודעים ב-100%. אנחנו פשוט מניחים שזה בגלל שאלה נשים שכבר ניסו הכל ומוכנות עכשיו לתת צ'אנס ל"דבר האמיתי".

השיטה של רז קל משלבת 3 מרכיבים שונים ומשלימים. כמוסות בעלות תרכובות ייחודיות ובטוחה (תוספי תזונה עם רכיבים באישור משרד הבריאות), תפריט מגוון כדי שאת תוכלי לאכול ארוחות מלאות ומשביעות וליווי אישי.

מרגע שתתקשרי ותדברי עם תומכת הרזיה מהחברה היא תציג לך מספר שאלות אבחון איתן תוכל לדעת מה הן המטרות והאתגרים העומדים בפניך. מרגע זה היא תוכל להתאים לך מסלול אישי הכולל את 3 המרכיבים (המשולש) של רז קל הכולל כמוסות היכולות לסייע לתהליך ההרזיה, תפריט תזונה ותוכנית ליווי אישית. 

עד היום חברת רז קל פיתחה 19 כמוסות שונות שנועדו לתת מענה למגוון האתגרים איתן לקוחותינו מתמודדות בעת תהליך ההרזיה. לכל לקוחה מותאמת הכמוסה שמתאימה לה על פי אתגריה. ישנן כמוסות המסייעות להתמודד עם הפחתה בחשק למתוק או לפחמימות. אחרות המסייעות להגברת תחושת השובע או התמודדות עם החשק לאכול בשעות מאוחרות.

 

מרכיב 1# - כמוסות היכולות לסייע בתהליך ההרזיה

זהו ה"מרכיב הסודי" להצלחה בשיטה של רז קל. הכמוסות מכילות תרכובות תומכות הרזיה פרי פתוחה של החברה ובעקבות נסיון בעבודה עם עשרות אלפי לקוחות. לרז קל מגוון כמוסות שהנותנות מענה לאתגר הייחודי של כל לקוחה ולקוחה כמו תשוקה למתוקים או פחמימות, אכילה בשעות מאחרות וכיו"ב.

מרכיב 2# - חוברת הדרכה על השיטה הכוללת תפריטים

חוברת הדרכה 13 שלבים להרזיה בטוחה הכוללת 5 תפריטים שונים – אנחנו רוצים שתאכלי נכון לאורך כל התקופה שאת נמצאת בתוכנית שלנו. לכן יחד עם הערכה את מקבלת מאיתנו 5 תפריטים שונים מהם תוכלי לבחור את המאכלים שאת אוהבת.

מרכיב 3# - תמיכה שבועית ממלווה אישית

את לא רק לקוחה אלא שותפה אמיתית. אני רוצה שאת תשתמשי בשיטת ההרזיה המהפכנית על הצד הטוב ביותר. לכן בכל שבוע את יכולה לקבל הכוונה בשיחה טלפונית ממלווה אישית מהחברה אותה תוכלי לשתף בקשיים אבל גם בכל ההצלחות. את מקבלת מאיתנו תמיכה מלאה לאורך כל הדרך.

תוצאות של לקוחות

תמונות אותנטיות שנשלחו על ידי לקוחות ללא עריכה או פוטושופ

אינה, בת 56, ראשון לציון

"התחלתי את תוכנית ההרזיה במשקל 74 קילו וכעבור 3 חודשים ירדתי עם שיטת רז קל והכמוסות הגולד נייט והזעפרן למשקל 61 קילו."

לאה, 58, אור יהודה

"לא חשבתי שבחיים ארד 20 קילו, שמי לאה בת 55 ניסיתי כמה דיאטות בחיי בזכות אושרי המלווה המקסים מרז קל ששכנע אותי שארד הרבה לא האמנתי לו בהתחלה וכשלקחתי את בתוכנית של תפריטים מאוזנים והקפסולות שהתאים לי אושרי ובעזרת התמיכה והתמדה מצידו מידי שבוע שבדק שאל, והדריך אותי ירדתי במשקל.

היום אני מרגישה צעירה ב 10 שנים קלה ועם הרגשה נפלאה ששינתה לי את החיים ואת המלתחה שלי של 8 מידות פחות. תודה לך אושרי שהגשמת לי חלום."

לודמילה סורקוב, בת 61, אשדוד

"נכנסתי תוכנית ירידה במשקל של חברת רז קל במשקל של 79 ק"ג , תוך 3 חודשים ירדתי למשקל של 64 קילו."

טטיאנה, בת 57, חולון

"השתלתי 7 ק"ג במשך חודש וחצי עם תוכנית ההרזיה והכמוסות של רז קל."

מאיה, בת 63, כפר סבא

"התחלתי עם רז קל עם במשקל של 85 ק"ג, לאחר 9 חודשים ירדתי 17 ק"ג היום אני במשקל 68 ק"ג. לא היה תמיד פשוט אבל תמיד היה מי שיתמוך ויעזור. אשמח להמליץ עליכם לכל אחד ואחת."

תמרה, בת 72, בת ים

"לא חשבתי שבגילי זה בכלל אפשרי אבל בכל זאת ירדתי 11 קילו במשך חודשיים וחצי. אני מאוד מרוצה מהשיטה והתוצאות."

לילי מוסקוביץ', בת 64, הרצליה

"לבד לא הצלחתי!! חיפשתי והגעתי לחברת רז קל ומוצריה. בעזרתה של היועצת המקסימה והחמה שלי ענבר הצלחתי לרדת 10 ק"ג ב- 3.5 חודשים. מודה לענבר ולכל צוות מ"רז קל" על הליווי הטלפוני התמיכה והחיזוקים."

דליה גרמה, בת 58, מבשרת ציון

"התחלתי את התהליך במשקל 96.7 ק"ג , הורדתי 13 ק"ג במשך חודשיים , רז קל מעולה יש תמיכה תמיד שם בשבילך . התהליך באמת עזר."

אודות חברת רז קל

רז קל טבע בע"מ הינה חברה הפועלת בישראל בהצלחה כבר משנת 2000. החברה פיתחה שיטת הרזיה בעזרת טובי המומחים בתחום. רכיבי תוספי התזונה של החברה מאושרים על ידי משרד הבריאות ואף זכו לתו האיכות הגבוה ביותר (iso 9002). רז קל דואגת תמיד שהמוצרים יהיו בטוחים ואפקטיביים עבור כל לקוחה.

נוסחאות ההרזיה של החברה כוללות רכיבים פורצי דרך. תמציות צמחים המשלבות את הידע שנצבר ברפואה הסינית במשך אלפי שנה ואת הטכנולוגיה הכי מתקדמת במערב.

עד היום החברה שירתה עשרות אלפי לקוחות ומשרדיה נמצאים ברחוב האורגים 11, קומה 5 אשדוד. מעל הסניף העסקי של בנק מזרחי טפחות.

אישור משרד הבריאות לרכיבי הכמוסות של החברה

תשובות לשאלות נפוצות

מרגע שתתקשרי ותדברי עם נציגה מהחברה היא תציג לך מספר שאלון אבחון איתם תוכל לדעת מה הן המטרות והאתגרים העומדים בפניך. מרגע זה היא תוכל להתאים לך מסלול אישי הכולל את 3 המרכיבים (המשולש) של רז קל הכולל כמוסות לתיגבור תהליך ההרזיה, תפריט תזונה ותוכנית ליווי אישית. 

אנחנו לא מכירים אותך ולכן איננו יכולים להתחייב לתוצאות שאת תשיגי לכן איננו יכולים להתחייב לתוצאות. יחד עם זאת עם תתמידי עם התוכנית שנתאים לך בדיוק כמו הנשים שהוצגו כאן ישנו סיכוי גבוהה שתצליחי.

הכמוסות של רז קל מכילות תמציות צמחים שונות המסייעות בתהליך ההרזיה. כל הרכיבים בטוחים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. חשוב לנו לציין. החברה קיימת מעל 20 שנים וחלק גדול מחברי הצוות בחברה נוטלים את הכמוסות. לעולם לא נמכור משהו שעלול לסכן את לקוחותינו.

זה תלויה בתוכנית במטרות שלך. אך בגדול ניתן לומר שהמחירים של המסלולים והחבילות השונות נעים בין 499 ש"ח ל-2,990 ש"ח. ניתן לפרוס כל רכישה לתשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית או הצמדה.

אם תעבדי על פי התוכנית שתותאם את תתחילי להרגיש את ההבדל בתחושת השובע וירידה בחשק לאכול באופן כמעט מיידי. אצל רוב הלקוחות התוצאות הראשונות נצפות אחרי שבועיים ואחרי חודש אצל חלקן כבר רואים תוצאות משמעותיות.

בניגוד להרבה מאוד חברות בתחום התזונה וההרזיה חברת רז קל היא לא טרנד חולף. החברה קיימת משנת 2000 ועד היום שירתה מעל 50,000 לקוחות בארץ. 

אנחנו מודעים לספקות ולחששות שיש לכל מי ששוקלת להתחיל תהליך של שינוי בחיים ולכן אנחנו לא לוקחים אף לקוחה כמובן מאליו ומתייחסים לכל אחת בכבוד והערכה. 

אפשר לומר שזהו ה"מרכיב הסודי" להצלחה של החברה והסיבה העיקרית לכך שהיא פועלת כל כך הרבה שנים בתחום בו חברות אחרות וטרנדים מתחלפים כל עונה.

רז קל – הדרך הקלה והבטוחה לניהול משקל

שעות פעילות:

ימים א'-ה'

שעות 9:00-17:00

יצירת קשר

האורגים 11 אשדוד.
מח' שירות והדרכה: 072-3911343.
פקס: 08-8533422
דוא"ל: raz_kal@walla.com

הצהרה בדבר התוויה רפואית או המלצה לטיפול או כוונה לייחס סגולות ריפוי:

מוצרי רז קל אינם תרופות אלא תוספי תזונה, אשר מיוצרים מרכיבים פעילים ושאינם פעילים, המאושרים ע"י משרד הבריאות על פי חוק.
מובהר בזאת, כי האישור שניתן ע"י משרד הבריאות, מתייחס אך ורק לבטיחות השימוש ברכיבים אלה, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא, הנוגעים לסגולות כלשהן של המוצרים!
רז קל, המשווקת את תוספי התזונה, מבקשת להדגיש באופן חד משמעי, שבמידע המופיע באתר אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול או כוונה לייחס סגולות ריפוי וכי בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא.
ההחלטה על רכישת המוצרים שבאתר, כמו גם ההחלטה על שימוש בהם הינן על אחריותו הבלעדית של הצרכן.
מומלץ בכל מקרה להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים!

ניתן לקרוא את התקנון המלא בלחיצה כאן

כל הזכויות שמורות לחברת רז קל טבע בע"מ