מודעה ממומנת -Advertisement

אחרי השיטה של לירון כבר לא תצטרכי עוד דיאטה...

ירידה במשקל בריאה ובטוחה שכבר עזרה לאלפי נשים בישראל

כמוסות ייחודיות, תפריט מותאם וליווי אישי

האם המוצר הזה מתאים לך?

לשיחת התאמה ללא עלות או התחייבות מלאי הטופס

או

השיטה של לירון היא לא טרנד או אופנה חולפת! אלא מבוססת על שיטה של חברה שקיימת משנת 2000 עם אלפי לקוחות המעידים על תוצאות

וידאו חושף כיצד נולדה השיטה של לירון להרזיה בריאה

כיצד כמוסות 'גולד נייט' בשילוב שיטת ההרזיה של לירון סייעו לאלפי נשים לעשות מהפך

שיטה שונה וייחודית העשויה לסייע להאצת חילוף החומרים ולתת תחושת שובע כך שתוכלי לרדת במשקל באופן בריא. עם שילוב קפסולות, אפליקציה להרזיה, ליווי און ליין שבועי לתמיכה עד שתגיעי למשקל היעד. והשיא – ליווי של-12 חודשים בכדי להפוך את המשקל אליו הגעת לקבוע. ואותך, אני רוצה להזמין להצטרף “לדיאטה של לירון ” אני מבינה מה את מרגישה ואיך זה לנסות להשיל מהמשקל, ולהיכשל כל פעם מחדש בשיטת הרזיה שפיתחתי, אני מביאה את כל המקצועיות והאנרגיה שיש לי, לתת לך את הכלים הנכונים להשיג את המשקל שאת רוצה. השיטה שלי שינתה את חייהן של נשים רבות וסייעה להן לשפר את איכות החיים. הצטרפי אלינו ותחווי את השינוי אני מאמינה בך! את מאמינה בעצמך?!

במסגרת כלל התוכנית את מקבלת את 4 המרכיבים הבאים:

מרכיב 1# - כמוסות גולד נייט העשויות לסייע בתהליך ההרזיה

זהו ה"מרכיב הסודי" להצלחה בשיטה של רז קל. הכמוסות מכילות תרכובות תומכות הרזיה פרי פתוחה של החברה ובעקבות נסיון בעבודה עם עשרות אלפי לקוחות. כמוסות גולד נייט העשויות לסייע בתהליך ההרזייה גולד נייט מיועדת לאלה הסובלים מעודף משקל ועשויה לסייע לשיפור חילוף החומרים, ובצמצום מוקדי שומן בגוף במהלך השינה.

מרכיב #2- חוברת הדרכה דיגיטלית, מפוארת בעלת מגוון תפריטים המיועדים למשקל שלך!

חוברת ההדרכה 5 שלבים שנבנתה ע״י דיטאנית קלינית שתתאים לך לתהליך ההרזיה ובה תוכלי ליהנות ממאכלים שאת אוהבת.

מרכיב 3# - תמיכה שבועית ממלווה אישית

את לא רק לקוחה אלא שותפה אמיתית. אני רוצה שאת תשתמשי בשיטת ההרזיה המהפכנית על הצד הטוב ביותר. לכן בכל שבוע את יכולה לקבל הכוונה בשיחה טלפונית ממלווה אישית מהחברה אותה תוכלי לשתף בקשיים אבל גם בכל ההצלחות. את מקבלת מאיתנו תמיכה מלאה לאורך כל הדרך.

מתנה! 60 כמוסות קלורז

נטילת כמוסות קלורז - פרי פיתוחה של חברת רז קל - מסייעות לך בתהליך ההרזיה ובשמירה על המשקל על ידי הקניית תחושת מלאות, הקלה בתחושת נפיחות ואי נוחות.

תוצאות של לקוחות

*הצהרה חשובה: התוצאות עשויות להיות שונות מאלה המוצגות בהמלצות.

תמונות אותנטיות שנשלחו על ידי לקוחות ללא עריכה או פוטושופ

אינה, בת 56, ראשון לציון

"התחלתי את תוכנית ההרזיה במשקל 74 קילו וכעבור 3 חודשים ירדתי עם שיטת רז קל והכמוסות הגולד נייט והזעפרן למשקל 61 קילו."

*הצהרה חשובה: התוצאות עשויות להיות שונות מאלה המוצגות בהמלצות.

לאה, 58, אור יהודה

"לא חשבתי שבחיים ארד 20 קילו, שמי לאה בת 55 ניסיתי כמה דיאטות בחיי בזכות אושרי המלווה המקסים מרז קל ששכנע אותי שארד הרבה לא האמנתי לו בהתחלה וכשלקחתי את בתוכנית של תפריטים מאוזנים והקפסולות שהתאים לי אושרי ובעזרת התמיכה והתמדה מצידו מידי שבוע שבדק שאל, והדריך אותי ירדתי במשקל.

היום אני מרגישה צעירה ב 10 שנים קלה ועם הרגשה נפלאה ששינתה לי את החיים ואת המלתחה שלי של 8 מידות פחות. תודה לך אושרי שהגשמת לי חלום."

*הצהרה חשובה: התוצאות עשויות להיות שונות מאלה המוצגות בהמלצות.

לודמילה סורקוב, בת 61, אשדוד

"נכנסתי תוכנית ירידה במשקל של חברת רז קל במשקל של 79 ק"ג , תוך 3 חודשים ירדתי למשקל של 64 קילו."

*הצהרה חשובה: התוצאות עשויות להיות שונות מאלה המוצגות בהמלצות.

טטיאנה, בת 57, חולון

"השתלתי 7 ק"ג במשך חודש וחצי עם תוכנית ההרזיה והכמוסות של רז קל."

*הצהרה חשובה: התוצאות עשויות להיות שונות מאלה המוצגות בהמלצות.

מאיה, בת 63, כפר סבא

"התחלתי עם רז קל עם במשקל של 85 ק"ג, לאחר 9 חודשים ירדתי 17 ק"ג היום אני במשקל 68 ק"ג. לא היה תמיד פשוט אבל תמיד היה מי שיתמוך ויעזור. אשמח להמליץ עליכם לכל אחד ואחת."

*הצהרה חשובה: התוצאות עשויות להיות שונות מאלה המוצגות בהמלצות.

תמרה, בת 72, בת ים

"לא חשבתי שבגילי זה בכלל אפשרי אבל בכל זאת ירדתי 11 קילו במשך חודשיים וחצי. אני מאוד מרוצה מהשיטה והתוצאות."

*הצהרה חשובה: התוצאות עשויות להיות שונות מאלה המוצגות בהמלצות.

לילי מוסקוביץ', בת 64, הרצליה

"לבד לא הצלחתי!! חיפשתי והגעתי לחברת רז קל ומוצריה. בעזרתה של היועצת המקסימה והחמה שלי ענבר הצלחתי לרדת 10 ק"ג ב- 3.5 חודשים. מודה לענבר ולכל צוות מ"רז קל" על הליווי הטלפוני התמיכה והחיזוקים."

*הצהרה חשובה: התוצאות עשויות להיות שונות מאלה המוצגות בהמלצות.

דליה גרמה, בת 58, מבשרת ציון

"התחלתי את התהליך במשקל 96.7 ק"ג , הורדתי 13 ק"ג במשך חודשיים , רז קל מעולה יש תמיכה תמיד שם בשבילך . התהליך באמת עזר."

*הצהרה חשובה: התוצאות עשויות להיות שונות מאלה המוצגות בהמלצות.

אודות חברת רז קל

רז קל טבע בע"מ הינה חברה הפועלת בישראל בהצלחה כבר משנת 2000. החברה פיתחה שיטת הרזיה בעזרת טובי המומחים בתחום. רכיבי תוספי התזונה של החברה מיוצרים במפעל במפעל מורשה תקן GMP ואף זכו לתו האיכות הגבוה ביותר (iso 9002). רז קל דואגת תמיד שהמוצרים יהיו בטוחים ואפקטיביים עבור כל לקוחה.

נוסחאות ההרזיה של החברה כוללות רכיבים פורצי דרך. תמציות צמחים המשלבות את הידע שנצבר ברפואה הסינית במשך אלפי שנה ואת הטכנולוגיה הכי מתקדמת במערב.

עד היום החברה שירתה אלפי לקוחות ומשרדיה נמצאים ברחוב האורגים 11, קומה 5 אשדוד, מעל הסניף העסקי של בנק מזרחי טפחות.

תשובות לשאלות נפוצות

מרגע שתתקשרי ותדברי עם נציגה מהחברה היא תציג לך מספר שאלון אבחון איתם תוכל לדעת מה הן המטרות והאתגרים העומדים בפניך. מרגע זה היא תוכל להתאים לך מסלול אישי הכולל את 3 המרכיבים (המשולש) של רז קל הכולל כמוסות לתיגבור תהליך ההרזיה, תפריט תזונה ותוכנית ליווי אישית. 

אנחנו לא מכירים אותך ולכן איננו יכולים להתחייב לתוצאות שאת תשיגי. יחד עם זאת עם תתמידי עם התוכנית שנתאים לך בדיוק כמו הנשים שהוצגו כאן ישנו סיכוי גבוהה שתצליחי.

הכמוסות של רז קל מכילות תמציות צמחים שונות העשויות לסייע בתהליך ההרזיה. כל הרכיבים מיוצרים במפעל מורשה בעל תקן GMP. באתר הבית תוכלי לראות תוצאות של מאות לקוחות שנצמדו לשיטה והגיעו ליעד.

המחירים של המסלולים והחבילות השונות נעים בין 499 ש"ח ל-2,990 ש"ח ויותר. זה תלוי בכמות הקילוגרם שאת רוצה להשיל ממשקלך. ניתן לפרוס כל רכישה לתשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית או הצמדה.

אם תעבדי על פי התוכנית שתותאם את תתחילי להרגיש את ההבדל בתחושת השובע וירידה בחשק לאכול באופן כמעט מיידי. יחד עם זאת חשוב לציין שהירידה במשקל, אופיה והיקפה משתנה מאישה לאישה ותלויה בנסיבות האישיות שלה. על פי מה שלקוחות דיווחו לנו עד היום אצל רובן התוצאות הראשונות נצפו בין שבועיים לחודש מתחילת התוכנית, אך חשוב לציין שוב כי תוצאות אלה הן אישיות ומשתנות מאחת לשניה.

בניגוד להרבה מאוד חברות בתחום התזונה וההרזיה חברת רז קל היא לא טרנד חולף. החברה קיימת משנת 2000 ועד היום שירתה אלפי לקוחות בארץ. 

אנחנו מודעים לספקות ולחששות שיש לכל מי ששוקלת להתחיל תהליך של שינוי בחיים ולכן אנחנו לא לוקחים אף לקוחה כמובן מאליו ומתייחסים לכל אחת בכבוד והערכה. 

אפשר לומר שזהו ה"מרכיב הסודי" להצלחה של החברה והסיבה העיקרית לכך שהיא פועלת כל כך הרבה שנים בתחום בו חברות אחרות וטרנדים מתחלפים כל עונה.

הצהרת בריאות תוצאות צפויות

1. מטרת המוצר אינה לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה. 2. המידע המוצג כאן אינה מהווה יעוץ ראפועי ואין להסתמך עליו כמידע רפואי. יש להתעייץ עם רופא בכל שינוי שתעשו באורח החיים ובהרגלים הרפואיים. 3. נטילת הכמוסות של החברה בלבד לא מבטיחה ירידה במשקל, ירידה באחוזי השומן, עליה בתחושת השובע או השגת תוצאה כלשהי בשום צורה. 4. חוות הדעת, ההמלצות והדוגמאות של הלקוחות (תמונות לפני אחרי וסרטוני עדויות) המובאות בעמוד זה האן יוצאות דופן ואין חלות על רוב הלקוחות ואינן נועדו לייצג או להבטיח שמישהו ישיג תוצאות זהות או דומות.

מדיניות הפרטיות Privicy Policy

איזה נתונים אישיים אנו אוספים ומדוע אנו אוספים אותם.

תגובות

כאשר מבקרים משאירים תגובות באתר, אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס וכן את כתובת ה – IP של המבקר ואת מחרוזת סוכן המשתמש של הדפדפן כדי לסייע בזיהוי דואר זבל.

מחרוזת אנונימית שנוצרת מכתובת האימייל שלך (הנקראת גם hash) עשויה להיות מסופקת לשירות ה –  Gravatar כדי לראות אם אתה משתמש בה. מדיניות הפרטיות של שירות ה -Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy// . לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך נגלית לציבור בהקשר לתגובה שלך.

מדיה

אם אתה מעלה תמונות לאתר, עליך להימנע מלהעלות תמונות עם נתוני מיקום משובצים (SXIF GPS) הכלולים בהן. מבקרים באתר יכולים להוריד ולשלוף כל נתוני מיקום מתמונות באתר.

צורות התקשרות

עוגיות (Cookies)

אם אתה משאיר הערה/תגובה באתר שלנו אתה רשאי לבחור באפשרות ששמך, כתובת המייל שלך, ואתר האינטרנט שלך ישמרו ב”עוגיות”. עוגיות הן לנוחותך כדי שלא תצטרך למלא את פרטיך שוב כאשר אתה משאיר תגובה נוספת. עוגיות אלו תשארנה שנה אחת.

אם יש לך חשבון ואתה נכנס לאתר זה, אנו נפעיל עוגייה זמנית כדי לקבוע אם הדפדפן מקבל עוגיות. עוגייה זאת אינה מכילה נתונים אישיים והיא מבוטלת כאשר אתה סוגר את הדפדפן שלך.

כאשר אתה מתחבר, אנו נתקין גם מספר עוגיות כדי לשמור את מידע החיבור והגדרות  תצוגת המסך שלך. עוגיות החיבור (login cookies) תשארנה בתוקף במשך יומיים, ועוגיות אפשרויות המסך נשארות בתוקף במשך שנה. אם אתה בוחר באפשרות – “זכור אותי”, החיבור שלך יתמיד במשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות החיבור  תוסרנה.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, עוגייה נוספת תשמר בדפדפן שלך. עוגייה זאת אינה כוללת נתונים אישים ומציינת רק את זהות הפוסט (ID post) של המאמר שזה עתה ערכת.  הוא יפוג לאחר יום.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

מאמרים באתר אינטרנט זה עשויים לכלול תוכן מוטמע (למשל, סרטי וידיאו, תמונות, מאמרים וכו’). תוכן מוטמע מאתרי אינטרנט אחרים מתנהג בדיוק באותו אופן כאילו המבקר ביקר באתרי אינטרנט אחרים.

אתרי אינטרנט אלה יכולים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בעוגיות, להטמיע מעקב צד-שלישי, ולעקוב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע הזה, כולל מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאותו אתר אינטרנט.

ניתוחים אנליטיים

עם מי אנו חלקים את הנתונים שלך

אנו לא חולקים את המידע האישי שלך עם שום גורם.

כמה זמן אנו שומרים את הנתונים שלך

אם אתה משאיר תגובה, התגובה והמטה-נתונים (Metadata) שלה נשמרים ללא הגבלת זמן. זאת, כדי שנוכל לזהות ולאשר כל מעקב תגובות באופן אוטומטי במקום להחזיק אותם בתור הנחיה.

עבור משתמשים הנרשמים באתר האינטרנט שלנו (אם יש כאלה), אנו גם מאחסנים את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל האישי שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך, או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (אלא שהם אינם יכולים לשנות את שם המשתמש שלהם). מנהלי אתר אינטרנט יכולים גם לראות ולערוך מידע זה.

איזה זכויות יש לך על הנתונים שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או השארת תגובות, אתה יכול לבקש לקבל קובץ מיובא של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים אודותיך, כולל נתונים כלשהם שספקת לנו. אתה יכול גם לבקש שאנו נמחק נתונים אישיים כלשהם שאנו מחזיקים אודותיך. זה אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות אדמיניסטרטיביות, חוקיות או בטיחותיות.

לאן אנו שולחים את הנתונים שלך

תגובות מבקרים עשויות להיבדק באמצעות שירות זיהוי אוטומטי של דואר זבל  (spam).

מדניות פרטיות בקנייה

הנתונים האישיים שלך ישמשו לתמיכה שלך באתר זה, לניהול גישה לחשבון שלך ולמטרות אחרות המתוארות במסמך זה.
 

הנתונים האישיים שלך ישמשו לעיבוד ההזמנה שלך, לתמוך בחוויה שלך באתר זה ולמטרות אחרות המתוארות במסמך זה.

רז קל – הדרך הקלה והבטוחה לניהול משקל

שעות פעילות:

ימים א'-ה'

שעות 9:00-17:00

יצירת קשר

האורגים 11 אשדוד.
מח' שירות והדרכה: 1700-704-060
פקס: 073-2410777
דוא"ל: raz_kal@walla.com

הצהרה בדבר התוויה רפואית או המלצה לטיפול או כוונה לייחס סגולות ריפוי:

1. הצהרת אי-אחריות: אתר זה הוא פרסומת ואינו מהווה פרסום חדשותי. המוצר אינו מתיימר לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע אף מחלה או מצב בריאותי. אין לראות במידע המסופק במסמך זה כתחליף לייעוץ של רופא או כל איש מקצוע מוסמך בתחום הרפואה. מוצר זה אינו מיועד לשימוש רפואי. הוא לעולם לא יהיה תחליף לטיפול רפואי. מכיוון שכל אדם שונה, התוצאות עשויות להשתנות.

2. מוצרי רז קל אינם תרופות אלא תוספי תזונה, אשר מיוצרים מרכיבים פעילים ושאינם פעילים, המאושרים ע"י משרד הבריאות על פי חוק. מובהר בזאת, כי האישור שניתן ע"י משרד הבריאות, מתייחס אך ורק לבטיחות השימוש ברכיבים אלה, וכי אין מדובר באישור או באסמכתא, הנוגעים לסגולות כלשהן של המוצרים. במילים אחרות נטילת הכמוסות של החברה בלבד אינה מבטיחה ירידה במשקל, ירידה באחוזי השומן, עליה בתחושת השובע או השגת תוצאה כלשהי בשום צורה.

3. אנו משקיעים ומדייקים את השירותים והמוצרים של החברה באופן שוטף יחד עם זאת אין כל ערובה או הבטחה שתראו תוצאות כמוה ירידה בהיקפים, ירידה באחוזי השומן, עליה בתחושת השובע או ירידה במשקל.

4. אנו לא מתחייבים לרמת ההצלחה שלכם עם התוכנית, ולכן ברגע שאתם רוכשים את המוצרים של החברה אתם מקבלים את העובדה שהתוצאות עשויות להיות שונות מאדם לאדם. חוות הדעת והדוגמאות של הלקוחות המובאות בעמוד זה האן יוצאות דופן ואין חלות על רוב הלקוחות ואינן נועדו לייצג או להבטיח שמישהו ישיג תוצאות זהות או דומות.

4. ההצלחה של כל לקוח/ה הרוכש/ת את המוצרים והשירותים שלנו תלויה ברקע שלו, בכושר, בנסיון ובתזונה כמו גם במסירות, הרצון והמוטיבציה שלו להצליח. כמו בכל תוכנית או שירות הנוגעים לבריאות, התוצאות עשויות להשתנות, ויתבססו על משתנים רבים, כולל אך לא רק, היכולת האישית, ניסיון החיים, הפרופיל הבריאותי והגנטי הייחודי, נקודת ההתחלה, המומחיות והרמה של מְחוּיָבוּת של כל לקוח/ה.

5. חברת רז קל טבע בע"מ הינה חברה מסחרית ואינה מספקת שירותים רפואיים או יעוץ רפואי בשום צורה. לפני הצטרפות לכל תוכנית הרזיה כולל התוכנית שלנו אנו ממליצים להתייעץ עם רופא/ה.

כל הזכויות שמורות לחברת רז קל טבע בע"מ